شرکت خدماتی

/شرکت خدماتی
شرکت خدماتی2018-12-21T03:01:18+00:00

شرکت خدماتی

شرکت خدماتی نظافتی به چند شاخه تقسیم میشود :

 1. نظافت منزل ، نظافت راه پله و اعزام کارگر روزمزد جهت نظافت دفاتر کوچک ، نظافت شرکتهای کوچک و…

اگر کارتان مربوط به نظافت منزل و نظافت راه پله است بطوری طبیعی این نظافت در زمانی انجام میشود که همه آقایان سر کار هستند و مدیریت کار نظافتچی بیشتر توسط کارفرمایان خانم میباشد بنابراین مهمترین آیتم در این خدمات اطمینان است .

کارگران باید به درستی گزینش شوند تا در دراز مدت مشتری ؛ مشتری را معرفی نماید و این کم هزینه ترین تبلیغات است .

معمولا ً در نظافت منزل لوازم نظافت به عهده مشتریان میباشد  و شرکت خدماتی فقط کارگر اعزام مینماید و نظافت بر کار نیز به عهده کرفرماست . فعالیت کردن در این نوع خدمات کم هزینه ترین شاخه  ، شرکت خدماتی است .

 1. نظافت اداره جات با قرار داد رسمی بصورت سالیانه و تامین نیروی آبدارچی ، نظافتچی .

در قراردادها شرکت خدماتی نیاز به اکیپ های دائمی حتی ماشین آلات نظافتی و تامین لوازم شستو مورد نیاز دارد .

شرکت خدماتی

شرکت خدماتی

قابل ذکر است که بعضی مواقع لازم است درصورت دیر کرد پرداخت های کارفرمایا ن حقوق پرسنل را شرکت خدماتی پرداخت کند .

در این محیط ها نه تنها نظافت اداره ، بلکه مدیریت پرسنل نیز برعهده شرکت خدماتی میباشد .

 1. نظافت نمای ساختمان ها ، در این نوع نظافت نیاز به کارگرا ن بالارو و کار در ارتفاع است .

زیرا هر کارگری نمیتواند در ارتفاع کارکند . این نوع خدمات نظافتی نیازمند اکیپ های مخصوص و ویژه و کار با راپل و کلایمر و… است .

 1. نظافت کارخانه جات :

اکیپ های این نوع شرکت خدماتی باید شستشوی صنعتی و مکانیزه را بدانند .

 1. نوع دیگر ، شرکت های خدماتی هستند که در خدمات شهری و شهرداری فعالیت میکنند .

از جمله خدماتی را که شرکت خدماتی نظافتی می تواند به شما ارئه دهد :

شستن درها ، دیوارها ، حمام و سرویس های بهداشتی .

تمیز و مرتب کرد نوسایل داخل بوفه ، کمد ها ، کابینت ها .

شستن و تمیز کردن راه پله ها ، لوستر ها ، پرده ها و از این قبیل کارها .

ملاک های انتخاب یک نظافتی مناسب :

 • تنها با شرکتهایی که مجوز کار دارند تماس بگیرید و تقاضای کارگر کنید .
 • از خود را درخواست کنید که برای جذب کارگر خود دقت لازم را انجام داده و مدارک معتبری برای ضمانت دریافت نموده باشد تا در صورتی که سهواً و یا عمداً از جانب کارگر ضرری به شما رسیده باشد ف پاسخگو باشند .
 • در صورتی که یک بارکارگری معتاد و یا با ظاهری نامناسب برای شما اعزام گردید ، او را به شرکت برگردانید و سعی کنید دیگر با آن شرکت تماس نگیرید .

امنیت و رضایت شما ارزش بیشتری دارد .

 • از کارگر یا کارگرانی که به منزل شما می آیند در خواست کنید کارت بهداشتی ان را به شما نشان دهند .
 • برخی از مشتریان بیشتر از زمان هملهنگ شده کار دارند و به همین دلیل با کارگر به توافق میرسند که به کار خود ادامه دهند و به شرکت اطلاعی نمیدهند تا به

کارگر لطف کرده باشند ویا فکر میکنند اطلاع رسانی به شرکت لزومی ندارد . اما باید بدانند که اگر بعد از زمان هماهنگ شده با شرکت ف هر گونه اتفاق ناگوار یا

حادثه ای برای شما یا وسایل منزل یا خود کارگر پیش بیاید ، شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال ان ندارد و با این شرایط این کار به ضرر شما تمام میشود .

 • اگر در ساعت اولیه از کارگر خود راضی نبودید این حق شماست که از شرکت تقاضای کارگر دیگری را نمایید و آن شرکت نیز باید بدون دریافت مبلغی این کار را انجام دهد.
 • حتما در سفارش خود قبل از اعزام نیروی خدماتی در خصوص دستمزد و مشخصات درخواستی خود به تفاهم برسید .
 • سعی کنید در صورت امکان در هنگام حضور کارگر خدماتی در منزلتان دو نفر در خانه باشد تا اگر کاری پیش امد خانه بدون صاحبخانه نمانده باشد .
 • برخی شرکتهای خدماتی نظافتی به منظور فریب مشتری خود قیمتهایی زیر قیمت اتحادیه درج مینمایند . این شرکتها در هنگام تسویه حساب به بهانه های مختلف از شما مبلغی اضافی وحتی بالاتر از بازار دریافت می نمایند .
 • اگر درخواست کاگر خانم کرده این ولی کارگر آقا اعزام شد . ویا زمان مدنظر و مشخص شده کارگر به منزل شما نرسید و چند ساعت تاخیرداشت ، بهتر است دیگر از آن شرکت درخواستی نداشته باشید و از شرکتی کاگر بخواهید که به درخواست شما احترام بیشتری میگذارد .
 • کارگران وظیفه دارند وسایل مورد نیاز کار را با خودشان به همراه بیاورند ، شما هم بهتر است قبل از آمدن آنها تمام وسایل لازم از جمله دستمال نخی ، ظرفی برای خیساندن ، چهارپایه ، تی و وسایل مورد نیاز را آماده کنید واگر درخانه این وسایل را ندارد در تماس تان با شرکت خماتی نظافتی عنوان کنید که کارگر وسایل خود را همراه بیاورد .
 • بهتر است که حداقل یک ماه قبل برای روز مورد نظر از شرکت خدماتی ، کارگر رزرو کنید . خصوصا ً دز ایام عید .
 • بهتر است برای انجام امورنظافتی منزل 2 کارگر خبر کنید . یکی خانم یک آقا . تا همه کاریتان سریعتر پیش روند . در اینصورت میتوانید کارهای سنگین تر مثل شستن در و دیوار و کف را به آقا و کارهایی مثل تمیز کردن کابینت و بوفه و کمدها را به خانم بسپارید .
 • قبل از آمدن کارگر به منزل ، اشیای قیمتی تان را از جلوی دست بردارید .
 • دقت کنید که فریب نام شرکتهایی را که به شرکتهای معتبر تشابه اسمی دارند نخورید .

جهت رزرو کارگر خدماتی می توانید از شرکت خدماتی نظافت ایرانیان از طریق فرم زیر اقدام نمایید

همچنین شرکت خدماتی نظافت ایرانیان برای رفاه بیشتر مشتریان اپلیکیشن آندروید خود را تهیه کرده است که کاربران محرتم می توانند از این صفحه اقدام به دانلود نرم افزار کرده و سفارش خود را ثبت کره

رزرو کارگر خدماتی

[]
1 Step 1
رزرو کارگر خدماتی
نام
نام خانوادگی
شماره تماسهمراه
شماره تماسمنزل
آدرس محل کارمحل اعزام کارگر خدماتی
0 /
تاریخ اعزام

کاربران گرامی توجه داشته باشید :

لطفا فرم را با دقت و صحت کامل پر نمایید

رزرو اینترنتی حداکثر باید برای 2 روز آینده باشدبه طور مثال امروز درخواست نیرو ارسال شود تا 24 ساعت بعد با شما تماس گرفته خواهد شد و برای روز بعد اعزام میشوند


Previous
Next

ارتباط با ما

[]
1 Step 1
ارتباط با ما
نام و نام خانوادگی
شماره تماس
ضمیمه کردناضافه کردن فایل رسانه ای
کلیک کردن
توضیحات
0 /
Previous
Next

درباره شرکت :

درباره ما
شرکت خدمات نظافتی ایرانیان که با نام تجاری سپهر جرجند ایرانیان در سال 1393به ثبت رسیده ( که از طریق سامانه ilenc.ir قابل پیگیری و استعلام هست ) و با اخذ مجوز های لازم شروع بکار نموده است که قبل از ثبت شرکت در قالب موسسه با نام پاک رویال شروع به کار نمود که به دلیل کپی برداری های فراوان تصمیم به تغییر نام گرفته شد و با نام نظافت ایرانیان در زمینه ارائه خدمات نظافت و امور منزل به خدمات رسانی خود ادامه داده است که هم اکنون تحت پوشش شرکت “پاک مهر نیکو منش ” با شماره ثبت : 519964 مشغول خدمات رسانی می باشد و تا به امروز هیچ شکایت و اعتراضی نداشته است که این نشانگر عملکرد عالی مسؤلین مجموعه میباشد.
توجه داشته باشید زمانی که تصمیم به همکاری با مجموعه یا شرکتی را میگیرید حتما چند دقیقه وقت جهت مراجعه به سامانه های اطلاع رسانی جهت استعلام اطلاعات ارائه شده بگذارید تا در آینده متضرر نشوید.

با تشکر فراوان
مدیریت شرکت خدمات نظافتی پاک مهر نیکو منش